KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413036
nr 1441 3036
Jan Inge Hall. Signerad, daterad 68, komposition. Olja på pannå, 41x33cm, yttermått inklusive ram: 45x36cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:36:46
900 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr